Hizmet Almak İçin İletişime GEÇ

SEO, SEM Hizmeti almak istiyorsanız aynı gün içinde web sitenizi ve sektörünüzü ücretsiz şekilde inceleyip seo rapor ve teklifinizi Profesyonel şekilde seom’dan alın.

SEO Hizmeti

Arama motoru google’da istediğiniz kelimede çıkamıyorsanız seo hizmeti almak zorundasınız. SEO Çalışmaları uzun vadede en iyi pazarlama yöntemidir. SEOM: SEO Ajansımız Nasıl çalışır Adımları izleyerek öğrenin. 

0
Siteye Aylık SEO Hizmeti Sunuyoruz.
0 k
Web sitesine SEO Hizmeti Sunduk

Analizler

Başlangıç olarak web sitenizi ve rakiplerinizi, anahtar kelimelerinizi analiz ediyoruz.

Süreç Berilenmesi

Rakip ve anahtar kelimelerinize göre süreç asıl işler planlamasını ve sürecin nasıl işleyeceğini sizler ile paylaşıyoruz. 

Alt Yapı Çalışması

Sitenizi seo için hazırlıyoruz. Ux – UI Uygun şekilde hatalarını düzenleyip seo ekiplerimize bırakıyoruz. 

Düzenli Raporlama

Yapılan işlemleri haftalık ve aylık periyodik şekilde müşteri ile paylaşmaktayız. 

Optimizasyon

SEO Optimizasyonları site içi ve site dışında çalışmaları sürdürüyoruz. 

bAŞARI

Analiz > Hedef > Kullanıcı deneyimi > Optimizasyon bizi seo da başarıya taşımaktadır. 

Türkiye'de Hangi bölgelere SEO Hizmeti verdik

seo Hakkında Merak Edilen Sorular

Seo uyumlu makale yazmak için ilk tabii ki özgünlük ve içeriğin kalitesidir. Sadece kurallara uygun kelimelerin bir araya getirilip web sitesine ziyaretçi kazandırmayacağı maalesef ki açıktır.  Eğer ziyaretçilerin sitenizde geçirdiği süreyi arttırmak istiyorsanız özgün içerikler ve kaliteli içerikler ile bunu arttırabilirsiniz.

Seo kısaca sorduğunuz soruyu diğer bilgilerden öne çıkaracak arama bütünüdür. Ancak verdiğiniz cevabın en iyi cevap olmalı ve cevabınızın arama sonuç sayfasında üst sıralarda çıkması gereklidir. Bu sayede arama motoru sonuç sayfasından kullanıcılar sizin sayfanıza ulaşacak ve ziyaretçi trafiği oluşturacaktır. Seo nasıl yapılır sorusunun cevabı aslında gayet açıktır. Öncelikle anahtar kelime tanımlama ve yerleştirme yapılır. Ardından içerik yazımı için en iyi yöntemlerin belirlenmesi ve anahtar kelime kullanım yoğunluğu belirlenir. Uygun meta veri kullanımı da gerçekleştirildikten sonra yazıyla uygun olacak şekilde görsel iyileştirmeler yapılır.

Youtube SEO normal SEO’dan biraz farklı olsa da amaç aslında aynıdır. Youtube SEO süreci, video anahtar kelime araştırması ile başlıyor. Youtube için anahtar kelimeler, Google veya Yandex gibi arama motorları üzerinden görünen anahtar kelimelerden biraz da olsa farklıdır. Buna bağlı olarak seçtiğiniz video anahtar kelimelerin ayda birkaç yüz arama sayısı olmalıdır. Ardından sizin için en uygun anahtar kelimeyi bulup kanalınıza ziyaretçilerin gelmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin dikkat ettiyseniz YouTube siz bir şey aradığınızda genelde karşınıza Nasıl Yapılır? Şeklinde bir karşılık verir. Bu durum da aslında anahtar kelime kullanımı ile oluşturulan videolardan kaynaklıdır.

Öncelikle SEO çalışması genel olarak site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere iki duruma ayrılır. Site içi SEO, web sitenizin tasarımı ve yazılımı yanında özellikle hazırda sahip olduğu içerik üzerinde yapılan kapsamlı bir çalışmayı temsil eder. Site dışı SEO ise site dışından gelen link trafiğini ve görselleri, sosyal medya, forumlar ve bloglar gibi çeşitli kaynaklardan sitenize ziyaretçi akışını gerçekleştirir.

SEO’nun amacı; bir website içeriğinin Google’da üst sıralarda görünmesini sağlamaktır. SEO uyumlu içerik; belli başlı anahtar kelimelerin uygun bir biçimde kullanıldığı, bilgi içerikli ve fayda sağlayan website içeriğidir. SEO uyumlu içeriğin amacı, websitede yer alan bir yazının arama sonuçlarında ilk sırada listelenmesidir.

İlk olarak bir web sitesi kurmamız gerekiyor, ardından sitenin yalnızca bir sürümünün göz atılabilir olduğunu kontrol etmeyi unutmayalım. Ana sayfada SEO’yu manuel kontrol etmeyi de gerçekleştirdikten sonra, ana sayfa başlık etiketini mutlaka kontrol ediyoruz. Ana sayfada kontrol etmemiz gereken diğer şeyler ise meta açıklaması, header etiketi, alt başlıklar (H2, H3 vb.) ardından web crawl raporunu da analiz ediyoruz.  Bu işlemlerin ardından içeriğin ne kadar özgün olduğunu da mutlaka kontrol ediyoruz

 Seo uzman maaşları iş yerine ve çalışanın tecrübesine bağlı olarak değişmekte olup ortalama 3000 ile 9.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

İyi bir SEO uzman olmak için öncelikle temel seo eğitimi alınmalıdır. Ardından SEO uzmanlığı eğitimi alınmalı ve bu eğitimlerin sonunda sertifika sahibi olunmalıdır. Çeşitli özel eğitim kurumları tarafından düzenlenen SEO uzmanlık eğitimi alan kişiler SEO uzmanı olabilir. SEO uzmanı olmak için ortalama 3-4 aylık bir süre gerekmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu/SEO Search Engine Optimization) uzmanı bir web sitesinin ziyaretçi trafiğini arttırmak ve arama sonuçlarının siteye yönlendirilmesini sağlamaktadır. Web sitenin üst sıralarda görünmesi için taktik ve strateji belirler.

Güncel & SEO Blog Yazıları

Neden Bizden SEO Hizmeti Almalısınız

SEOM 10 Yıldır SEO sektöründe faaliyet gösteren seo ajansıdır. +4000 Müşteriye ve markaya seo hizmeti sağlamış aktif olarak 200 firmaya seo hizmeti sağlamaktadır. Sizde seo çalışması yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

SEO Uyunlu Site

Web sitenizin arayüzü ve sayfalarını UX SEO Uyumlu web sayfası haline dönüştürerek alt yapı hazırlıyoruz. 

SEO = HIZ

Web sitenize kullanıcıların hızlı erişebilmesi için web sayfanızı optimize ederek kullanıcı giriş süresini en aza indiriyoruz. 

SİTE İçi Optimizasyon

Site İçi teknik optimizasyonları seo ekiplerimiz tarafından sitenize aylık periyodik şekilde uygulamaktayız. 

Dış SEO + PR Çalışması

Web siteniz belli bi konuma geldiğinde ve sitenizi daha çok kişinin tanımasını ve Marka bilinirliğinizi yükseltmek için sitenize Dış seo çalışması yapmaktayız. 

SEO Referanslarımızı İnceleyin

SEOM Web SEO Ajansı 17 Yıldır İnternet sektöründe profesyonel olarak hizmet vermektedir. Bu zamana kadar Türkiye’nin en büyük markalarına hizmet vermiştir. Bu markaları incelemek istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

We love writing great content and sharing industry insights. To get a copy of our research on latest trends , subscribe to our newsletter

Sosyal Medya Yönetimi Konusuna Hoşgeldiniz

Sosyal medya hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız mail adresinizi bize iletin sizinle iletişime geçelim.